Tootja: Castorland
Mudel: C-151165-2
EAN: 5904438151165
Castorland Tender Love, Sandra Kuck 1500 pcs. Pusletükkide arv: 1500 tk. Žanr: Lapsed, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 470 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
CASTORLAND Puzzle 1500 "Tender Love, Sandra Kuck" 151165 | €9.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 1500 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Lapsed |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 470 mm |
| Sügavus | 680 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 350 mm |
| Pakendi kaal | 670 g |