Tootja: Castorland
Mudel: C-200252-2
EAN: 5904438200252
Castorland Sunk Galleon 2000 pcs. Pusletükkide arv: 2000 tk. Žanr: Laevad, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 680 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
CASTORLAND Puzzle 2000 "Sunk Galleon" C-200252 | €12.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 2000 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Laevad |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 680 mm |
| Sügavus | 920 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 380 mm |
| Pakendi kaal | 1,06 kg |