Tootja: Castorland
Mudel: B-030088
EAN: 5904438030088
Castorland My Friend Unicorn 300 pcs. Pusletükkide arv: 300 tk. Žanr: Haldjas, Soovitatav vanus (min): 8 aasta(t). Laius: 400 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Castorland Puzzle Moj Przyjaciel Jednorozec 300 elementow (030088) 030088 (5904438030088) puzle, puzzle | €8.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 300 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Haldjas |
| Soovitatud vanus | Laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 8 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 400 mm |
| Sügavus | 290 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 550 g |