Tootja: Castorland
Mudel: C-200726-2
EAN: 5904438200726
Castorland House of Cats. Pusletükkide arv: 2000 tk. Žanr: Animals, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 920 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
CASTORLAND Puzzle 2000 "House of Cats" 290187 | €12.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 2000 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Animals |
| Looma tüüp | Kass |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 920 mm |
| Sügavus | 680 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 350 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 1,06 kg |
| Kogus pakis | 1 tk |