Tootja: Castorland
Mudel: C-200849-2
EAN: 5904438200849
Castorland C-200849-2. Pusletükkide arv: 2000 tk. Žanr: Kosmos, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 920 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
CASTORLAND Puzzle 2000 "Man in Space" GXP-856326 | €12.74 |
|
m79.lv |
Castorland Puzzle 2000 Man in Space CASTOR GXP-856326 (5904438200849) puzle, puzzle | €13.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 2000 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Kosmos |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 920 mm |
| Sügavus | 680 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 265 mm |
| Pakendi sügavus | 380 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 1 kg |