Tootja: Castorland
Mudel: B-53704
EAN: 5904438053704
Castorland B-53704. Pusletükkide arv: 500 tk. Žanr: Talv, Soovitatav vanus (min): 9 aasta(t). Laius: 470 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Castorland Puzzle 500 Winter Melt CASTOR 505837 (5904438053704) puzle, puzzle | €7.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Pakendi sisu | |
| Puslede arv | 1 |
| Pusletükkide arv | 500 tk |
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pusle |
| Žanr | Talv |
| Looma tüüp | Hobune |
| Soovitatud vanus | Täiskasvanu ja laps |
| Soovitatav sugu | Mõlemad sood |
| Soovitatav vanus (min) | 9 aasta(t) |
| Sobib siseruumis kasutamiseks | |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Minimaalne mängijate arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 470 mm |
| Sügavus | 330 mm |
| Aku | |
| Patareid puuduvad | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi sügavus | 325 mm |
| Pakendi kõrgus | 50 mm |
| Pakendi kaal | 430 g |