Tootja: Vertiv
Mudel: PS2200RT3-230
EAN: 0835514007487
Vertiv Liebert PSI PS2200. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2,2 kVA, Väljundvõimsus: 1980 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 7,2 Ah, Aku vastupidavus: 7,2 VAh. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 440 mm, Sügavus: 657 mm, Kõrgus: 88 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Vertiv Liebert PSI PS2200 puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 2,2 kVA 1980 W 8 vahelduvvoolu kontakt | €1159.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2,2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1980 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 165 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 220 J |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Võimsustegur | 0,9 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,9 |
| Müratase | 45 dB |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 7,2 Ah |
| Aku vastupidavus | 7,2 VAh |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 6 |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 11 min |
| Aku laadimisaeg | 5 h |
| Käigultvahetusega aku | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 440 x 657 x 88 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 220-240 V |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 560 x 776 x 228 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 657 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 33,8 kg |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Pakendi sügavus | 776 mm |
| Pakendi kõrgus | 228 mm |
| Pakendi kaal | 38,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |