Tootja: Vertiv
Mudel: PS1500RT3-230
EAN: 0835514007470
Vertiv Liebert PS1500RT3-230. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,5 kVA, Väljundvõimsus: 1350 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Laius: 440 mm, Sügavus: 412 mm, Kõrgus: 88 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 1350 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 165 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 220 J |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Võimsustegur | 0,9 |
| Müratase | 45 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Väljundi IEC ümbertõstetavate ühenduste arv | 9 |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Aku laadimisaeg | 5 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 412 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 20,9 kg |
| Pakendi laius | 560 mm |
| Pakendi sügavus | 595 mm |
| Pakendi kõrgus | 228 mm |
| Pakendi kaal | 24,1 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Nominaalne sisendpinge | 220-240 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 560 x 595 x 228 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |