Tootja: Vertiv
Mudel: LI60303A1301A10
EAN: 0767041024555
Vertiv Liebert LI60303A1301A10. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 30 kVA, Väljundvõimsus: 30000 W. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 600 mm, Sügavus: 850 mm, Kõrgus: 1600 mm. Möödavool: Bypass voltage tolerance (%) selectable from +20 to -40 Bypass frequency tolerance (%) ±20 (±10...
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VERTIV | €146.38 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 30 kVA |
| Väljundvõimsus | 30000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 380 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Ülekoormuse maht (5 minutit) | 125 protsenti |
| Ülekoormuse maht (1 min) | 150 protsenti |
| Väljundpinge THD | 2 protsenti |
| Sisendvoolu THD | 5 protsenti |
| Müratase | 56 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | EN/IEC/AS 62040-1, EN/IEC/AS 62040-2, VFI-SS-111 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 600 mm |
| Sügavus | 850 mm |
| Kõrgus | 1600 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Möödavool | Bypass voltage tolerance (%) selectable from +20 to -40 Bypass frequency tolerance (%) ±20 (±10 selectable) |