Tootja: Vertiv
Mudel: LI34101CT32
EAN: 0767041019537
Vertiv Liebert LI34101CT32. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 800 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, IEC 320, Tüüp F, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku vastupidavus: 9 VAh, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 145 mm, Sügavus: 282 mm, Kõrgus: 223 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 800 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 110 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundpinge tundlikkus | 1 protsenti |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Võimsustegur | 0,8 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,8 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Müratase | 50 dB |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, IEC 320, Tüüp F |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | Jah |
| Seerialiides | Jah |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Jadaportide kogus | 2 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku vastupidavus | 9 VAh |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Aku laadimisaeg | 4 h |
| Käigultvahetusega aku | Ei |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Sisendühenduse tüüp | IEC320 C14 |
| Mõõdud (l x s x k) | 145 x 282 x 223 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 220-240 V |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 230 x 360 x 325 mm |
| Suhteline õhuniiskus mittekasutamisel (mitte-kondenseeriv) | 20 - 90 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 282 mm |
| Kõrgus | 223 mm |
| Kaal | 9,7 kg |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 360 mm |
| Pakendi kõrgus | 325 mm |
| Pakendi kaal | 27,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |