Tootja: Vertiv
Mudel: LI32151CT20
EAN: 0813829015878
Vertiv Liebert ItON 2000VA. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2 kVA, Väljundvõimsus: 1200 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Tüüp F, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Laius: 146 mm, Sügavus: 391 mm, Kõrgus: 205 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
VERTIV LIEBERT ITON 2000VA E 230V LIEBERT ITON USV DESKTOP 2000VA | €342.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1200 W |
| Lainekuju | Etapiviisiliselt |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 170 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Võimsustegur | 0,6 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,6 |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, Tüüp F |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| F-tüüpi väljundite arv | 3 |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 3 min |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Sisendühenduse tüüp | IEC320 C14 |
| Mõõdud (l x s x k) | 146 x 391 x 205 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Väljundpinge | 230 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 235 x 495 x 297 mm |
| Suhteline õhuniiskus mittekasutamisel (mitte-kondenseeriv) | 0 - 90 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 5 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1500 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 146 mm |
| Sügavus | 391 mm |
| Kõrgus | 205 mm |
| Kaal | 11,5 kg |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 495 mm |
| Pakendi kõrgus | 297 mm |
| Pakendi kaal | 12,5 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |