Tootja: Vertiv
Mudel: LI32131CT20
EAN: 0813829015854
Vertiv Liebert ItON 1000VA. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 600 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, IEC 320, Tüüp F, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 7 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Laius: 146 mm, Sügavus: 341 mm, Kõrgus: 164 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS стабилизаторы напряжения UPS Vertiv Liebert itON 1000 (LI32131CT20) - OReol.eu | €146.00 |
|
eltek.lv |
UPS Vertiv Liebert itON 1000 (LI32131CT20) | €158.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 600 W |
| Lainekuju | Etapiviisiliselt |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 170 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Võimsustegur | 0,6 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,6 |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN/AS 62040-1-1 |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, IEC 320, Tüüp F |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| F-tüüpi väljundite arv | 2 |
| USB port | Jah |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 2 |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 6 min |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Sisendühenduse tüüp | Schuko cord |
| Mõõdud (l x s x k) | 146 x 341 x 164 mm |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Väljundpinge | 230 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 200 x 447 x 264 mm |
| Suhteline õhuniiskus mittekasutamisel (mitte-kondenseeriv) | 0 - 90 protsenti |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1500 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 146 mm |
| Sügavus | 341 mm |
| Kõrgus | 164 mm |
| Kaal | 8 kg |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 447 mm |
| Pakendi kõrgus | 264 mm |
| Pakendi kaal | 9 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |