Tootja: Vertiv
Mudel: GXTRT-1500IRT2UXL
EAN: 0767041030952
Vertiv Liebert GXTRT-1500IRT2UXL. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,5 kVA, Väljundvõimsus: 1350 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 438 mm, Sügavus: 462 mm, Kõrgus: 88 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
VERTIV GXT RT+ 1ph UPS 1.5kVA | €762.00 |
|
mts.ee |
Vertiv Liebert GXTRT-1500IRT2UXL puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 1,5 kVA 1350 W 6 vahelduvvoolu kontakt | €1343.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 1350 W |
| Lainekuju | Puhas siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 177 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 288 V |
| Sisendsagedus | 40 - 70 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundpinge tundlikkus | 1 protsenti |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 88 protsenti |
| Jõudlus (On-line režiim) | 88 protsenti |
| Võimsustegur | 0,9 |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,9 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,9 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 55 dB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus |
| Kuuldavad alarmid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ohutus | CE |
| Sertifikaat | CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | Sisendi toitekaabel, Väljundi toitekaabel, USB kaabel |
| Juhend | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 3 |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 3,2 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Käigultvahetusega aku | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 438 mm |
| Sügavus | 462 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 14,5 kg |
| Pakendi laius | 700 mm |
| Pakendi sügavus | 240 mm |
| Pakendi kõrgus | 565 mm |
| Pakendi kaal | 16,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Transpordikasti laius | 56,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 70 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 24 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 18,8 g |