Tootja: Vertiv
Mudel: EDGELI-1500IRT2U
EAN: 0767041033809
Vertiv EDGELI-1500IRT2U. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,5 kVA, Väljundvõimsus: 1350 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C14 pistikut, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 8,7 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 18,5 min. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 438 mm, Sügavus: 410 mm, Kõrgus: 86 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
ИБП Vertiv LIEBERT EDGE 1PH UPS LI-ON 3 KVA INPUT PLUG IEC60320 | €4037.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 1350 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 166 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 278 V |
| Sisendsagedus | 45/66 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Piirvool | 10 A |
| Liigpinge hinnang | 624 J |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Tõhusus | 97,5 protsenti |
| Võimsustegur | 0,9 |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,9 |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,9 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| EMI/RFI mürafilter | |
| Müratase | 55 dB |
| Kuuldavad alarmid | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Diagnostiline |
| Sertifikaat | CE, EAC, RCM, CB report, ISTA 2A, UN38.3 |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 8,7 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 18,5 min |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Käigultvahetusega aku | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Sisendi toitekaabel, Väljundi toitekaabel, USB kaabel |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 8 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 438 mm |
| Sügavus | 410 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 12,8 kg |
| Pakendi laius | 550 mm |
| Pakendi sügavus | 620 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 20,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |