Tootja: V7
Mudel: UPS2URM3000DC-NC-1E
EAN: 0662919114843
V7 UPS2URM3000DC-NC-1E. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 3000 W. AC-väljundi tüüp: BS 1363, C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 438 mm, Sügavus: 630 mm, Kõrgus: 88 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 3000 W |
| Lainekuju | Puhas siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 200 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 720 J |
| Ökorežiim | |
| Müratase | 50 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kaabli pikkus | 3,05 m |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, RoHS, REACH |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | BS 1363, C13 pistikut, C19 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Modemi (RJ-11) pordid | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Juhend | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Garantiikaart | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 2,6 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9,8 min |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 438 mm |
| Sügavus | 630 mm |
| Kõrgus | 88 mm |
| Kaal | 27,2 kg |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi sügavus | 760 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 32,9 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, REACH, RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Pakendi sisu | 1.5m USB |