Tootja: Socomec
Mudel: NPR-1700-RT
EAN: 8027122515320
Socomec NETYS PR Rack/Tower NPR-1700-RT. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,7 kVA, Väljundvõimsus: 1350 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 9 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 8,4 min. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Hall, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 440 mm, Sügavus: 436 mm, Kõrgus: 87 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS стабилизаторы напряжения UPS Socomec Netys 1700 (NPR-1700-RT) - OReol.eu | €613.00 |
|
eltek.lv |
UPS Socomec Netys 1700 (NPR-1700-RT) | €664.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,7 kVA |
| Väljundvõimsus | 1350 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 161 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 98 protsenti |
| Jõudlus (ECO režiim) | 98 protsenti |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,8 |
| Ökorežiim | |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus, Lühis |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Hall |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 9 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB pesa tüüp | USB Type-B |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 8,4 min |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 436 mm |
| Kõrgus | 87 mm |
| Kaal | 18 kg |