Tootja: Socomec
Mudel: NET1500-PR-1U
EAN: 8027122448147
Socomec NETYS PR Rack 1U NET1500-PR-1U. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,5 kVA, Väljundvõimsus: 1000 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 13,7 min. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Hall, Püstiku mahutavus: 1U. Laius: 440 mm, Sügavus: 578 mm, Kõrgus: 44,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
UPS SOCOMEC NeTYS PR 1U 1500VA, 1000W, Rack, Line-int., USB, LCD | €763.29 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 1000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 230 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Piirvool | 10 A |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 98 protsenti |
| Jõudlus (ECO režiim) | 98 protsenti |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,67 |
| Ökorežiim | |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Hall |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| LED-indikaatorid | |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB pesa tüüp | USB Type-B |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 13,7 min |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 578 mm |
| Kõrgus | 44,5 mm |
| Kaal | 23 kg |