Tootja: Socomec
Mudel: ITY3-TW100B
EAN: 8027122746045
Socomec ITYS ITY3-TW100B. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 10 kVA, Väljundvõimsus: 10000 W. USB pesa tüüp: USB Type-B. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku pinge: 192 V, Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 4,3 min. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Hall, Oranž, Jahutuse tüüp: Aktiivne. Laius: 225 mm, Sügavus: 469 mm, Kõrgus: 596 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
UPS SOCOMEC ITyS 10000VA, 10000W, On-line, sinusni signal, USB, LCD ITY3-TW100B | €3015.65 |
|
anni.si |
UPS SOCOMEC ITyS 10000VA, 10000W, USB, LCD | €3292.78 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 10 kVA |
| Väljundvõimsus | 10000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 95 protsenti |
| Jõudlus (ECO režiim) | 98 protsenti |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Ökorežiim | |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 55 dB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Lühis |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must, Hall, Oranž |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Sisseehitatud ventilaator | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 IEC/EN 62040-3 CE, RCM (E2376) |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB pesa tüüp | USB Type-B |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku pinge | 192 V |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 4,3 min |
| Laadimisvool | 12 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 225 mm |
| Sügavus | 469 mm |
| Kõrgus | 596 mm |
| Kaal | 61 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |