Tootja: Socomec
Mudel: ITY3-TW020B
EAN: 8027122745918
Socomec ITYS ITY3-TW020B. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2 kVA, Väljundvõimsus: 2000 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 72 V. Toote kuju: Mini Tower, Toote värv: Must, Hall, Oranž, Jahutuse tüüp: Aktiivne. Laius: 192 mm, Sügavus: 428 mm, Kõrgus: 322 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2 kVA |
| Väljundvõimsus | 2000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 200 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 93 protsenti |
| Jõudlus (ECO režiim) | 98 protsenti |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Ökorežiim | |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 50 dB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Lühis |
| Päritoluriik | Hiina |
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Toote värv | Must, Hall, Oranž |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| Sisseehitatud ventilaator | |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 IEC/EN 62040-3 CE, RCM (E2376) |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB pesa tüüp | USB Type-B |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 72 V |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 11,1 min |
| Aku kasutusiga (max) | 3 aasta(t) |
| Laadimisvool | 8 A |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 192 mm |
| Sügavus | 428 mm |
| Kõrgus | 322 mm |
| Kaal | 26 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |