Tootja: Socomec
Mudel: ITY-E-TW030B
EAN: 8027122563994
Socomec ITY-E-TW030B. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2400 W. Elektripistik: C20 pistikut. Laius: 190 mm, Sügavus: 425 mm, Kõrgus: 320 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2400 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 208 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 47/53 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 91 protsenti |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| USB port | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 425 mm |
| Kõrgus | 320 mm |
| Kaal | 37 kg |