Tootja: Socomec
Mudel: ITY-E-TW020B
EAN: 8027122563987
Socomec ITY-E-TW020B. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2 kVA, Väljundvõimsus: 1600 W. Elektripistik: C14 pistikut. Laius: 145 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 220 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1600 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 208 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 47/53 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 89 protsenti |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| USB port | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 36 kg |