Tootja: Socomec
Mudel: ITY-E-TW010B
EAN: 8027122563970
Socomec ITY-E-TW010B. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 800 W. Elektripistik: C14 pistikut. Laius: 145 mm, Sügavus: 285 mm, Kõrgus: 220 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 800 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 208 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 47/53 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 88 protsenti |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| USB port | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 285 mm |
| Kõrgus | 220 mm |
| Kaal | 16 kg |