Tootja: NGS
Mudel: FORTRESS1500V2
EAN: 8435430608861
NGS FORTRESS 1500 V2. Puhvertoiteallika topoloogia: Ooteseisund (võrgust väljas), Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,2 kVA, Väljundvõimsus: 720 W. AC-väljundite arv: 3 vahelduvvoolu kontakt. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LED
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Ooteseisund (võrgust väljas) |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,2 kVA |
| Väljundvõimsus | 720 W |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Sisendsagedus | 50 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| EMI/RFI mürafilter | |
| Ülepingekaitse | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 3 vahelduvvoolu kontakt |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Aku | |
| Külmstart | |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |