Tootja: Legrand
Mudel: 310084
EAN: 3414971227279
Legrand Keor ASI MULTIPLUG 800 FR Line-Interactive UPS on usaldusväärne ja tõhus varutoiteallika lahendus kriitilise elektroonika jaoks. Selle võimsus on 0,8 kVA ja väljundvõimsus 480 W, mis tagab seadmete katkematu töö toitekatkestuste ajal.
Sine-laine tehnoloogia ja automaatse pingestabilisaatoriga (AVR) varustatuna annab see UPS stabiilse väljundpinge ja sageduse, mis tagab sujuva ülemineku aku toitele minimaalse katkestusega. Lisaks on see Line-Interactive UPS varustatud ülepinge, liigse tühjenemise, ülekoormuse ja lühisekaitsega, pakkudes seega nii voolukatkestuste kui ka võrgukõikumiste kaitset.
Sellel on kompaktne disain ja elegantne must-valge välimus, tehes selle ideaalseks nii kodu kui ka kontori keskkonnas kasutamiseks. See on varustatud 6 AC-väljundiga, millel on tüüp E ja tüüp F elektripistikud, ning USB-portiga, mis võimaldab mobiilsete seadmete mugavat laadimist toitekatkestuste ajal.
Aku on suletud pliiaku (VRLA) tüüpi, mille mahutavus on 7 Ah ja pinge 12 V, tagades täiskoormuse korral tüüpilise varundusaeg 15 minutit. Aku laadimisaeg on 6 tundi.
Sellel on LED-indikaatorid lihtsaks jälgimiseks ja helialarmid annavad teile teada võimalikest probleemidest. See töötab temperatuurivahemikus 0–40 °C ja suhtelise õhuniiskuse ulatuses 0–95%.
Sellel on EN 62040-1 ja EN 62040-2 sertifikaadid, mis näitavad selle kõrget turvalisust ja jõudlust. Selle kaal on 5,5 kg ja mõõtmed 190 mm (L) x 296 mm (S) x 89,5 mm (K), muutes selle täiuslikuks valikuks võimsuse tagamiseks kriitilise elektroonika jaoks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Legrand Keor ASI MULTIPLUG 800 FR alimentation d'énergie non interruptible Interactivité de ligne 0,8 kVA 480 W 6 sort | €170.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,8 kVA |
| Väljundvõimsus | 480 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 170 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 207 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 253 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsageduse tundlikkus | 1 Hz |
| Väljundpinge tundlikkus | 10 protsenti |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 97 protsenti |
| Väljundi võimsusfaktor | 0,6 |
| Müratase | 40 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülelaadimine, Liigne tühjakslaadimine, Ülekoormus, Lühis |
| Kuuldavad alarmid | |
| Fikseerimata väljundid | |
| Automaatne väljalülitus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must, Valge |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | EN 62040-1, EN 62040-2 |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp E |
| Elektripistik | Tüüp F |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB pesa tüüp | USB tüüp A |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 15 min |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 54 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 158 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 390 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 290 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,4 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 296 mm |
| Kõrgus | 89,5 mm |
| Kaal | 5,5 kg |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 5,03 mm |
| Pakendi kõrgus | 89,5 mm |
| Pakendi kaal | 6,08 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Kaubaaluste netosügavus | 104 cm |
| Aluse netokaal | 345,6 kg |
| Kaubaaluste netosügavus | 100 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 120 cm |