Tootja: Fujitsu
Mudel: FJX3000RMHV2UNC
EAN: 0731304294009
Fujitsu Smart-UPS. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2700 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut, AC-väljundite arv: 9 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 6,3 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 18 min. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 432 mm, Sügavus: 667 mm, Kõrgus: 85 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2700 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 208 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsageduse tundlikkus | 50/60 Hz |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Liigpinge hinnang | 645 J |
| Tõhusus | 98,5 protsenti |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 55 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kaabli pikkus | 2,44 m |
| LED-indikaatorid | Asendusaku |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundite arv | 9 vahelduvvoolu kontakt |
| Väljundi IEC ümbertõstetavate ühenduste arv | 2 |
| SmartSlot | |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232 |
| Juhend | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 6,3 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 18 min |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Käigultvahetusega aku | |
| Automaatne akutest | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 667 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Kaal | 37,3 kg |
| Pakendi laius | 596 mm |
| Pakendi sügavus | 869 mm |
| Pakendi kõrgus | 85 mm |
| Pakendi kaal | 45,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |