Tootja: Eaton
Mudel: 61082
EAN: 0404414460182
Eaton Protection Station 800 DIN. Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,8 kVA, Väljundvõimsus: 500 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 160 V. AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 30 min. Toote kuju: Mini Tower, Toote värv: Must, Sertifikaat: IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 61643-1, CE.. Laius: 327 mm, Sügavus: 149 mm, Kõrgus: 185 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,8 kVA |
| Väljundvõimsus | 500 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 284 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 230 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Liigpinge hinnang | 525 J |
| Ülepingekaitse | |
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | IEC 62040-1-1, IEC 62040-2, IEC 61643-1, CE. |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 30 min |
| Automaatne akutest | |
| Külmstart | |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 327 x 149 x 185 mm |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows Vista/XP Mac Linux |
| Mac-ühilduvus | |
| Ülekoormuskaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 327 mm |
| Sügavus | 149 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Kaal | 4 kg |