Tootja: Eaton
Mudel: ELP850FR
EAN: 0743172437402
Eaton Ellipse PRO 850 FR on usaldusväärne Puhvertoiteallikas (UPS), mis tagab katkematu toiteallika teie tundlikele elektriseadmetele. Liini-interaktiivse topoloogiaga UPS tagab puhta ja stabiilse sinuslaine väljundi, kaitstes teie seadmeid võimsuse tippude, tõusude ja languste eest. UPS-l on väljundvõimsusvõimekus 0,85 kVA ja väljundvõimsus 510 W, muutes selle ideaalseks valikuks teie kodus või kontoris.
UPS-i kaasas on neli tüüp E vahelduvvoolu kontakti ja C14 pesaühendus, mis tagavad piisavalt võimsust teie seadmete jaoks. UPS-l on ka võrgupinge, modem, võrgu- ja telefoniülepinge kaitse, tagades teie seadmete kaitse elektriliste ülepingete eest. Sisend- ja väljundtoitepinge tööpingevahemik on vahemikus 150 V kuni 240 V, samas kui sisendtöösagedus on 50 / 60 Hz ja väljundsagedus on 50 Hz.
UPS-l on vahelduvvooluseadme tüüpi suletud pliiaku (VRLA), mis tagab poole koormusega tüüpilise varundusaeg 9 minutit. Käigultvahetusega aku ja automaatse aku testifunktsioonid suurendavad UPS-i usaldusväärsust ja kasutusomadusi veelgi. UPS-l on ka külmkäivituse funktsioon, mis võimaldab teil oma seadmeid toite üles ka ajal, mil on toitekatkestus.
Eaton Ellipse PRO 850 FR-l on elegantne tornidisain, mõõtmetega 260 x 82 x 285 mm ning musta värviga viimistlus. UPS sobib paigaldamiseks ka riiuli külge ja selle 2U riiulimahutavus tagab täiendava paindlikkuse. UPS-l on LCD-ekraani tüüp ja LED-märgutuled, mis annavad teile reaalajas teavet UPS-i oleku kohta.
UPS on sertifitseeritud IEC / EN 62040-1, IEC / EN 62040-2, CB ja CE ohutusstandarditega, tagades maksimaalse ohutuse teie seadmetele. Uue lisana on UPS-l ka hädaabi väljalülitus (EPO) funktsioon, mis võimaldab teil UPS-i hädaolukorras välja lülitada.
UPS-iga kaasneb USB 2.0 port, samuti modem (RJ-11) ja Ethernet LAN (RJ-45) pordid. Vahelduvvoolu kontaktide kogus on 4, mis tagab, et UPS sobib ideaalselt teie mitmele seadmele. UPS on ideaalne lahendus teie kodu või kontori jaoks, tagades usaldusväärse toiteallika teie tundlikele elektriseadmetele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Eaton Ellipse PRO 850 FR puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,85 kVA 510 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €368.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,85 kVA |
| Väljundvõimsus | 510 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 150 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 285 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50 Hz |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Ülepingekaitse omadused | Faks, Modem, Võrk, Telefon |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2, CB, CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp E |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Modemi (RJ-11) pordid | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Käigultvahetusega aku | Ei |
| Automaatne akutest | Jah |
| Külmstart | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Sügavus | 285 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 7,3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |