Tootja: Eaton
Mudel: ELP650FR
EAN: 0743172437198
Eaton Ellipse PRO 650 FR UPS on ideaalne seade, mis kaitseb teie seadmeid voolukatkestuste ja äkksurmade eest. See UPS kasutab liini-interaktiivset topoloogiat ja selle väljundvõimsus on 0,65 kVA, pakkudes tõhusat ja usaldusväärset toide tagavarasüsteemi. UPS-il on 4 Tüüp E vahelduvvoolu väljundit ja see on varustatud C14 pistikuga. Selle UPS-i kasutatav akutehnoloogia on suletud pliiaku (VRLA), mis tagab usaldusväärse ja kauakestva toitevaru. Lisaks on tüüpilise varundusaeg poole koormusega 9 minutit. Meie seade on torniformaadis, selle tootekülje värvus on must ja rack-mahuks on 2U. Seadme mõõtmed on L x W x H = 285 mm x 82 mm x 260 mm ja see kaalub 6,6 kg. UPS-il on LCD-ekraani tüüp ja LED indikaatorid, mis hõlbustab seadme jälgimist ja haldamist. See vastab tuleohutuse standarditele IEC / EN 62040-1, IEC / EN 62040-2, CB ja CE. Seadmel on hädaolukorra väljalülitusfunktsioon, külmkäivitusfunktsioon ja automaatne aku testifunktsioon. Sisendid toitepinge sagedust on 50/60 Hz ning väljundi sagedus on 50 Hz. UPS-il on ülepingekaitse funktsioonid faksi, modem, võrgu ja telefoni jaoks. Sellel on sisendtoitepinge vahemik 150 V kuni 285 V ja väljundtoitepinge vahemik 220 V kuni 240 V. Sellel on 1 USB 2.0 port, 1 modem (RJ-11) pesa, 1 Ethernet LAN (RJ-45) pesa ja 4 vahelduvvoolu väljundit. UPS-i Harmonized System (HS) kood on 85078000 ja nominaalne sisendpinge on 230 V.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
UPS стабилизаторы напряжения Eaton ELP650FR - OReol.eu | €164.00 |
|
eltek.lv |
UPS Eaton Ellipse PRO 650 FR (ELP650FR) | €173.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,65 kVA |
| Väljundvõimsus | 400 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 150 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 285 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50 Hz |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Ülepingekaitse omadused | Faks, Modem, Võrk, Telefon |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, IEC/EN 62040 -2, CB, CE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp E |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Modemi (RJ-11) pordid | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Käigultvahetusega aku | Ei |
| Automaatne akutest | Jah |
| Külmstart | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 82 mm |
| Sügavus | 285 mm |
| Kõrgus | 260 mm |
| Kaal | 6,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |