Tootja: Eaton
Mudel: EL650USBIEC
EAN: 3553340620737
Eaton Ellipse ECO 650 USB IEC Standby (Offline) on kõrge kvaliteediga vahelduvvooluallikas, mis pakub usaldusväärset varukoopiat oma elektroonilistele seadmetele. Selle tõhus ja kompaktne tornidisain muudab selle kasutamise lihtsaks kodu- või bürookeskkonnas.
Väljundvõimsus 0,65 kVA ja väljundvõimsus 400 W võimaldavad selle UPS-i abil elektrivarustust kuni 4 väiksema võimsusega seadmesse. Selle akutehnoloogia kasutab suletud pliiakusid (VRLA) ning poole koormuse juures saab see pakkuda kuni 9 minutit varukoopiat.
Lisaks kiirele ja automaatsele elektrikatkestuste korral automaatsele aku toitelelülitusele on selle UPS-i topoloogia ooterežiim (võrgust väljas). See tagab kiire ja automaatse toitekatkestuste korral automaatse toitelelülituse. Tegemist on usaldusväärse toidevarusüsteemiga, millel on ka faxi, modemite, võrgu- ja telefonisüsteemide turvafunktsioonid.
Eaton Ellipse ECO 650 USB IEC Standby (Offline) on mõeldud kasutamiseks turvalistes tingimustes vastavalt erinevatele ohutusstandarditele, nagu IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2, CB Report, CE märgis ja IEC 61643-1.
Sellel UPS-il on mugav LED-ekraan, mis näitab akuasendit ja helialarmirežiime. See pakub ka mitmeid porte, sealhulgas USB 2.0 porte, modemipordi (RJ-11), Etherneti LAN (RJ-45) pordi ja AC-pistikupesasid.
Arvestades selle sobivust Windows 7 / Vista / XP, Mac OS X ja Linuxi operatsioonisüsteemide jaoks, on Eaton Ellipse ECO 650 USB IEC Standby (Offline) usaldusväärne ja oluline seade, mis tagab katkematu toite varustamise teie seadmetele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Ooteseisund (võrgust väljas) |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,65 kVA |
| Väljundvõimsus | 400 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 161 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 284 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Ei |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Ülepingekaitse omadused | Faks, Modem, Võrk, Telefon |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Asendusaku |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| LED-indikaatorid | Asendusaku |
| Ohutus | IEC 62040-1, IEC 60950-1, IEC 62040-2, CB Report, CE mark, IEC 61643-1 |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Modemi (RJ-11) pordid | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Käigultvahetusega aku | Ei |
| Automaatne akutest | Jah |
| Külmstart | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Sisendühenduse tüüp | IEC |
| Mac-ühilduvus | Jah |
| Nominaalne väljundpinge | 220-240 V |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Ülekoormuskaitse | Jah |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Windows 7/Vista/XP\r\nMac OS X\r\nLinux |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 81 mm |
| Sügavus | 235 mm |
| Kõrgus | 263 mm |
| Kaal | 3,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Eaton Intelligent Power |