Tootja: Eaton
Mudel: 9SX3000
EAN: 0743172091260
Eaton 9SX3000. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2700 W. Jadaliidese tüüp: RS-232. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Hall, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 214 mm, Sügavus: 412 mm, Kõrgus: 346 mm. Kaablid kaasa arvatud: RS-232
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9SX3000 puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 3 kVA 2700 W | €2937.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2700 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 100 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Jõudlus (On-line režiim) | 89 protsenti |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must, Hall |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232 |
| Juhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 214 mm |
| Sügavus | 412 mm |
| Kõrgus | 346 mm |