Tootja: Eaton
Mudel: 9SX11KIRT
EAN: 0743172040237
Eaton 9SX11KiRT. Väljundvõimsuse potentsiaal: 11 kVA, Väljundvõimsus: 10000 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 100 V. AC-väljundi tüüp: Terminal, Elektripistik: Terminal. Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 9 min. Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 6U. Laius: 260 mm, Sügavus: 700 mm, Kõrgus: 440 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9SX11KiRT 11 kVA 10000 W | €6952.61 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 11 kVA |
| Väljundvõimsus | 10000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 100 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 200 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 250 V |
| Väljundpinge tundlikkus | 1 protsenti |
| Piirvool | 150 A |
| Tõhusus | 98 protsenti |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Väljundpinge THD | 2 protsenti |
| Sisendvoolu THD | 5 protsenti |
| Müratase | 50 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 6U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ohutus | EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Muud funktsioonid | |
| Faaside arv | 1 |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Terminal |
| Elektripistik | Terminal |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 9 min |
| Automaatne akutest | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 260 mm |
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 440 mm |
| Kaal | 86 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |