Tootja: Eaton
Mudel: 9PX1500IRT2U-L
EAN: 0743172105479
Eaton 9PX. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,5 kVA, Väljundvõimsus: 1500 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion). Toote kuju: Rackmount/Tower, Toote värv: Must, Hõbe, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 440 mm, Sügavus: 450 mm, Kõrgus: 86,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Eaton 9PX Online UPS 1,5 kVA 1500 W 8 vahelduvvoolu kontakt | €4223.65 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 1500 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 176 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 200 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Väljundsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 92,5 protsenti |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Väljundpinge THD | 3 protsenti |
| Müratase | 35 dB |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Ohutus | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2 |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-2, FCC, CISPR22, CE, CB, TUV, cULus, EAC, RCM, KC |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Seerialiides | Jah |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Väljundi toitekaabel, Jada |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Käigultvahetusega aku | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 96 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 450 mm |
| Kõrgus | 86,5 mm |
| Kaal | 18,9 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Möödavool | Internal |