Tootja: Eaton
Mudel: 9PX2200IRTN-L
EAN: 0743172105844
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2,2 kVA, Väljundvõimsus: 2200 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, Elektripistik: C20 pistikut, AC-väljundite arv: 10 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion). Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Hõbe, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 440 mm, Sügavus: 605 mm, Kõrgus: 86,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack alimentation d'énergie non interruptible Double-conversion (en ligne) 2,2 kVA 2200 W 10 so | €5509.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2,2 kVA |
| Väljundvõimsus | 2200 W |
| Lainekuju | Puhas siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 176 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 200 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1 |
| Tõhusus | 93,5 protsenti |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Müratase | 40 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sertifikaat | IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2, IEC/EN 62040 -2, FCC Class B, CISPR22 Class B, CE /CB report (TUV) / cULus / EAC /RCM / KC |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| Elektripistik | C20 pistikut |
| AC-väljundite arv | 10 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Koos halduskaardiga | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 96 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 440 mm |
| Sügavus | 605 mm |
| Kõrgus | 86,5 mm |
| Kaal | 25 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |