Tootja: Eaton
Mudel: 9E10KI
EAN: 0743172067678
Eaton 9E 10000I. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 8000 W. AC-väljundi tüüp: Terminal. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Sertifikaat: CE, CB report (TUV). Laius: 262,4 mm, Sügavus: 612,9 mm, Kõrgus: 708,5 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Eaton 9E 10000I alimentation d'énergie non interruptible Double-conversion (en ligne) 1 kVA 8000 W | €4099.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 8000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 176 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 276 V |
| Sisendsagedus | 45/66 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Piirvool | 137 A |
| Ülekoormuse maht (10 min) | 110 protsenti |
| Ülekoormuse maht (1 min) | 130 protsenti |
| Ülekoormuse maht (3 sekundit) | 150 protsenti |
| Sisendvoolu THD | 3 protsenti |
| Müratase | 55 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | CE, CB report (TUV) |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Terminal |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 262,4 mm |
| Sügavus | 612,9 mm |
| Kõrgus | 708,5 mm |
| Kaal | 85,4 kg |