Tootja: Eaton
Mudel: 93PS10MBSI
EAN: 6430028229468
Eaton 93PS. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 10 kVA, Väljundvõimsus: 10000 W. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 335 mm, Sügavus: 750 mm, Kõrgus: 950 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
intop.lt |
UPS 93PS 10kVA 3/3 93PS-10(10)-1x9Ah-MBS | €8891.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 10 kVA |
| Väljundvõimsus | 10000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Piirvool | 13 A |
| Sisendsignaali faaside arv | 3 |
| Väljundsignaali faaside arv | 3 |
| Jõudlus (On-line režiim) | 96 protsenti |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Ülekoormuse maht (10 min) | 110 protsenti |
| Ülekoormuse maht (1 min) | 125 protsenti |
| Ülelaadimise maht (10 sek) | 150 protsenti |
| THD (lineaarne laadimine) | 1,5 protsenti |
| THD (mittelineaarne laadimine) | 3,5 protsenti |
| Müratase | 54 dB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC 62040-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3 |
| Sertifikaat | WEEE |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Akuelementide arv | 192 |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Käigultvahetusega aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 750 mm |
| Kõrgus | 950 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |