Tootja: Eaton
Mudel: BA51AB206A01100000
EAN: 6430028227310
Eaton 93PS-15(20)-15-2x9Ah-6. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 15 kVA, Väljundvõimsus: 15000 W. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 335 mm, Sügavus: 750 mm, Kõrgus: 1300 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 15 kVA |
| Väljundvõimsus | 15000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 3 |
| Väljundsignaali faaside arv | 3 |
| Tõhusus | 96 protsenti |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC 62040-1 |
| Sertifikaat | IEC 62040-2 IEC 62040-3 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Toetatud akude arv | 64 |
| Käigultvahetusega aku | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 750 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |