Tootja: Eaton
Mudel: BA80AA306A01000000
EAN: 6430028225606
Eaton 93PS. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 8 kVA, Väljundvõimsus: 8000 W. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 335 mm, Sügavus: 750 mm, Kõrgus: 1300 mm. Komplektis sisalduv tarkvara: Intelligent Power Software suite
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 8 kVA |
| Väljundvõimsus | 8000 W |
| Lainekuju | Puhas siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 380 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 380 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 3 |
| Väljundsignaali faaside arv | 3 |
| Tõhusus | 96 protsenti |
| Võimsustegur | 1 |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Sisendvoolu THD | 5 protsenti |
| Müratase | 60 dB |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülekoormus |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Ohutus | IEC 62040-1 |
| Sertifikaat | IEC 62040-1, IEC 62040-2, IEC 62040-3 |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Toetatud akude arv | 64 |
| Käigultvahetusega aku | |
| Automaatne akutest | |
| Pakendi andmed | |
| Koos halduskaardiga | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | Intelligent Power Software suite |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 750 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Kaal | 176 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne väljundpinge | 400 V |
| Nominaalne sisendpinge | 400 V |