Tootja: Eaton
Mudel: 91PS10MBSI
EAN: 6430028229505
Eaton 91PS-10(10)-1x9Ah-MBS. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 10 kVA, Väljundvõimsus: 10000 W. Jadaliidese tüüp: RS-232. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 9 Ah, Aku pinge: 12 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Rahvusvahelise kaitse (IP) kood: IP20. Laius: 335 mm, Sügavus: 750 mm, Kõrgus: 950 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 10 kVA |
| Väljundvõimsus | 10000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 415 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Sisendsignaali faaside arv | 1/3 |
| Tõhusus | 96 protsenti |
| Võimsustegur | 1 |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,99 |
| Väljundi võimsusfaktor | 1 |
| Väljundpinge THD | 1,5 protsenti |
| Sisendvoolu THD | 5 protsenti |
| Müratase | 54 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | IEC 62040-1 IEC 62040-2 IEC 62040-3 |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 9 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Akuelementide arv | 192 |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 335 mm |
| Sügavus | 750 mm |
| Kõrgus | 950 mm |
| Kaal | 158 kg |
| Töötingimused | |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 2000 m |