Tootja: CoolBox
Mudel: COO-SAISCU2-800
EAN: 8436556145803
CoolBox COO-SAISCU2-800. Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,8 kVA, Väljundvõimsus: 480 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 220 V. AC-väljundi tüüp: Tüüp F, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Aku mahutavus: 5 Ah, Aku pinge: 12 V, Aku laadimisaeg: 8 h. Toote kuju: Kompaktne, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 158,5 mm, Sügavus: 305 mm, Kõrgus: 95 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
CoolBox COO-SAISCU2-800 alimentation d'énergie non interruptible 0,8 kVA 480 W 6 sortie(s) CA | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,8 kVA |
| Väljundvõimsus | 480 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundpinge tundlikkus | 10 protsenti |
| Ooteaeg (min) | 2 ms |
| Ooteaeg (max) | 10 ms |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Müratase | 40 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Laen |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp F |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 5 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Aku laadimisaeg | 8 h |
| Külmstart | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 158,5 mm |
| Sügavus | 305 mm |
| Kõrgus | 95 mm |
| Kaal | 2,9 kg |