Tootja: CoolBox
Mudel: COO-SAIGDN-1K
EAN: 8436556145797
CoolBox COO-SAIGDN-1K. Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 600 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 220 V. AC-väljundi tüüp: Tüüp F, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Aku mahutavus: 7 Ah, Aku pinge: 12 V, Aku laadimisaeg: 6 h. Toote kuju: Mini Tower, Toote värv: Must. Laius: 130 mm, Sügavus: 320 mm, Kõrgus: 182 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
CoolBox COO-SAIGDN-1K puhvertoiteallikas (UPS) 1 kVA 600 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €95.10 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 600 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundpinge tundlikkus | 10 protsenti |
| Ooteaeg (max) | 6 ms |
| Ooteaeg (min) | 2 ms |
| Müratase | 40 dB |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp F |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| Aku pinge | 12 V |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB kaabel |
| Juhend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 320 mm |
| Kõrgus | 182 mm |
| Kaal | 8,2 kg |