Tootja: APC
Mudel: SY32K160H-PD
EAN: 0704364057075
APC Symmetra PX. Väljundvõimsuse potentsiaal: 32 kVA, Väljundvõimsus: 32000 W, Müratase: 61 dB. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 3,5 h. Toote värv: Must, Sertifikaat: EN 50091-1, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, FCC Part 15 Class A, VFI-SS-111. Kaal: 1095,4 kg, Pakendi kaal: 1189 kg. Aku tüüp: VRLA, Väljundühendused: 1 x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G), Mõõdud (l x s x k): 1200 x 1070 x 1991 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA PX 32KW SCALABLE TO 160KW WITH INTEGRATED MODULAR DISTRIBUTION | €66394.94 |
|
mts.ee |
APC Symmetra PX 32 kVA 32000 W | €73154.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 32 kVA |
| Väljundvõimsus | 32000 W |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 61 dB |
| Kuuldavad alarmid | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | EN 50091-1, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, FCC Part 15 Class A, VFI-SS-111 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 3,5 h |
| Käigultvahetusega aku | |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Väljundühendused | 1 x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Mõõdud (l x s x k) | 1200 x 1070 x 1991 mm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 1696 x 1210 x 2140 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 999,9 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 1095,4 kg |
| Pakendi kaal | 1189 kg |