Tootja: APC
Mudel: SYAXR9B9I
EAN: 0731304233794
APC SYMMETRA LX EXTENDED RUN TOWER. Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,55 kVA, Väljundvõimsus: 330 W. Toote värv: Must, Sertifikaat: BSMI/EN 50091-1/EN 50091-2/EN 60950/IEC 60950/VCCI,VDE. Kaal: 349,1 kg. Mõõdud (l x s x k): 483 x 726 x 602 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SYMMETRA LX EXTENDED RUN TOWER 0,55 kVA 330 W | €12469.21 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,55 kVA |
| Väljundvõimsus | 330 W |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | BSMI/EN 50091-1/EN 50091-2/EN 60950/IEC 60950/VCCI,VDE |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 483 x 726 x 602 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 349,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |