Tootja: APC
Mudel: SYA4K8I
EAN: 0731304221548
APC SYA4K8I. Väljundvõimsuse potentsiaal: 4 kVA, Väljundvõimsus: 2800 W. Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 7,5 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 20 min, Asendusaku kassett: SYBT5. Toote värv: Must. Kaal: 158 kg. Aku tüüp: Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof, Liides: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Väljundühendused: (1) Hard Wire 3-wire (H N + G)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA LX 8KVA ÉVOLUTIF à 8KVA N | €13162.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 4 kVA |
| Väljundvõimsus | 2800 W |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | Maintenance-free sealed Lead-Acid battery with suspended electrolyte: leakproof |
| Liides | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
| Väljundühendused | (1) Hard Wire 3-wire (H N + G) |
| Sisendühenduse tüüp | Hard Wire 3 wire (1PH+N+G) |
| Mõõdud (l x s x k) | 480 x 730 x 660 mm |
| Märkus väljundpinge kohta | Configurable for 220: 230 or 240 nominal output voltage |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| I/O-pordid | Available Smart Slot Interface Quantity - 1 Pre-Installed SmartSlot Cards - AP9619 |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 7,5 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 20 min |
| Asendusaku kassett | SYBT5 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 158 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |