Tootja: APC
Mudel: SYA12K16P
EAN: 0731304221524
APC SYA12K16P. Väljundvõimsuse potentsiaal: 12 kVA, Väljundvõimsus: 9600 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 96 V. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 6 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 17,1 min. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must. Kaal: 263,6 kg, Pakendi kaal: 287,3 kg. Komplektis sisalduv tarkvara: PowerChute Network Shutdown v2.2.3
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 12 kVA |
| Väljundvõimsus | 9600 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 96 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 138 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 120 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Müratase | 62 dB |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 6 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 17,1 min |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Asendusaku kassett | SYBT5 |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 483 x 726 x 937 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 208 V |
| Nominaalne väljundpinge | 208 V |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | AIX, HP/UX, Linux, Mac OS X, Novell, Solaris, Windows 2000, Windows 2003, Windows Vista, Windows XP |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 599 x 997 x 1181 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 263,6 kg |
| Pakendi kaal | 287,3 kg |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | PowerChute Network Shutdown v2.2.3 |