Tootja: APC
Mudel: SURT3000XLIX554
EAN: 0731304268895
APC SURT3000XLIX554. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2100 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, IEC Jumpers, AC-väljundite arv: 13 vahelduvvoolu kontakt, Jadaliidese tüüp: RS-232. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 2,5 h, Asendusaku kassett: APCRBC140. Toote kuju: Rackmount/Tower, Kaabli pikkus: 2,4 m, Sertifikaat: EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, GOST, VDE. Laius: 130 mm, Sügavus: 660 mm, Kõrgus: 432 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SURT3000XLIX554 puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 3 kVA 2100 W 13 vahelduvvoolu kontakt | €3932.55 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2100 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| Tõhusus | 92 protsenti |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Väljundpinge THD | 3 protsenti |
| Müratase | 55 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Patareile ümberlülitumise märguanne, Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Rackmount/Tower |
| Kaabli pikkus | 2,4 m |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | EN/IEC 62040-1-1, EN/IEC 62040-2, GOST, VDE |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut, IEC Jumpers |
| AC-väljundite arv | 13 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| SmartSlot | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 2,5 h |
| Käigultvahetusega aku | |
| Automaatne akutest | |
| Külmstart | |
| Asendusaku kassett | APCRBC140 |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232 |
| Juhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3048 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15240 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 660 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Kaal | 54,7 kg |
| Pakendi laius | 603 mm |
| Pakendi sügavus | 980 mm |
| Pakendi kõrgus | 347 mm |
| Pakendi kaal | 63,6 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |