Tootja: APC
Mudel: SUM3000RMXLI2U
EAN: 0731304224501
APC SUM3000RMXLI2U. Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2850 W, Liigpinge hinnang: 490 J. Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 3,5 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 11,9 min, Asendusaku kassett: RBC43. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 3 m. Kaal: 47 kg. Komplektis sisalduv tarkvara: CD with software
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2850 W |
| Liigpinge hinnang | 490 J |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Liides | DB-9 RS-232, RJ-45 10/100 Base-T, USB |
| Väljundühendused | (7) IEC 320 C13 (1) IEC 320 C19 (4) IEC Jumpers |
| Sisendühenduse tüüp | IEC-320 C20 |
| Mõõdud (l x s x k) | 430 x 680 x 90 mm |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Võrgu omadused | |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Filtreerimise kirjeldus | 0.3% IEEE/UL 1449 |
| I/O-pordid | Pre-Installed SmartSlot Card - AP9617 |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 3,5 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 11,9 min |
| Asendusaku kassett | RBC43 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 47 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | CD with software |