Tootja: APC
Mudel: SRVPM6KIL
EAN: 0731304343455
APC SRVPM6KIL. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 6 kVA, Väljundvõimsus: 6000 W. Aku laadimisaeg: 3 h. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 190 mm, Sügavus: 374 mm, Kõrgus: 336 mm. Kaablid kaasa arvatud: USB kaabel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SRVPM6KIL puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 6 kVA 6000 W | €3619.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 6 kVA |
| Väljundvõimsus | 6000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Liigpinge hinnang | 600 J |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Ökorežiim | |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 REACH |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Jadaportide kogus | 1 |
| SmartSlot | |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB kaabel |
| Juhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 14763 m |
| Aku | |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Automaatne akutest | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 374 mm |
| Kõrgus | 336 mm |
| Kaal | 13 kg |
| Pakendi laius | 290 mm |
| Pakendi sügavus | 1247 mm |
| Pakendi kõrgus | 460 mm |
| Pakendi kaal | 16 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |