Tootja: APC
Mudel: SRVPM2KIL
EAN: 0731304343431
APC SRVPM2KIL. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2 kVA, Väljundvõimsus: 1600 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 4 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 4 h. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 145 mm, Sügavus: 400 mm, Kõrgus: 238 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SRVPM2KIL puhvertoiteallikas (UPS) Online UPS 2 kVA 1600 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €1038.22 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1600 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 600 J |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Ökorežiim | |
| Väljundpinge THD | 3 protsenti |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, IEC 62040-1-1, IEC 62040-1-2 REACH |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Seerialiides | |
| SmartSlot | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 4 h |
| Automaatne akutest | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 14763,6 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 400 mm |
| Kõrgus | 238 mm |
| Kaal | 16,8 kg |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 525 mm |
| Pakendi kõrgus | 355 mm |
| Pakendi kaal | 18,1 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |