Tootja: APC
Mudel: SRT6KXLT
EAN: 0045986092731
APC SRT6KXLT. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 6 kVA, Väljundvõimsus: 6000 W. AC-väljundi tüüp: NEMA L6-20R, NEMA L6-30R, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 1,50 h. Toote kuju: Kompaktne, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 174 mm, Sügavus: 719 mm, Kõrgus: 432 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SMART-UPS SRT 6000VA | €3702.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 6 kVA |
| Väljundvõimsus | 6000 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 100 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 275 V |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Väljundpinge THD | 3 protsenti |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | CSA, FCC, NOM, UL |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | NEMA L6-20R, NEMA L6-30R |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 1,50 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 6 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 174 mm |
| Sügavus | 719 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Kaal | 61,2 kg |
| Pakendi laius | 610 mm |
| Pakendi sügavus | 960 mm |
| Pakendi kõrgus | 370 mm |
| Pakendi kaal | 64,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |