Tootja: APC
Mudel: SMT750RM2UC
EAN: 0731304325468
APC SMT750RM2UC. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,75 kVA, Väljundvõimsus: 500 W. AC-väljundi tüüp: NEMA 5-15R, Elektripistik: NEMA 5-15P, AC-väljundite arv: 6 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku kasutusiga (max): 6 aasta(t), Aku laadimisaeg: 3 h. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 432 mm, Sügavus: 409 mm, Kõrgus: 86 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SMT750RM2UC puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,75 kVA 500 W 6 vahelduvvoolu kontakt | €1275.75 |
|
www.pc21.fr |
APC SMART-UPS 750VA LCD RM | €1311.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,75 kVA |
| Väljundvõimsus | 500 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 82 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 114 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 110 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 127 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Liigpinge hinnang | 680 J |
| Ooteaeg (min) | 6 ms |
| Ooteaeg (max) | 10 ms |
| Müratase | 41 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Patareile ümberlülitumise märguanne, Aku tühjenemise märguanne |
| Automaatne taaskäivitumine | |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kaabli pikkus | 2,44 m |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sertifikaat | CSA, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 Class B, ICES-003, UL 1778, REACH |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | NEMA 5-15R |
| Elektripistik | NEMA 5-15P |
| AC-väljundite arv | 6 vahelduvvoolu kontakt |
| USB port | |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RJ-45 |
| SmartSlot | |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232, USB kaabel |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Tarkvara CD | |
| Vahendite CD | |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Aku kasutusiga (max) | 6 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Käigultvahetusega aku | |
| Automaatne akutest | |
| Külmstart | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 16 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 409 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Kaal | 17,7 kg |
| Pakendi laius | 535 mm |
| Pakendi sügavus | 570 mm |
| Pakendi kõrgus | 235 mm |
| Pakendi kaal | 22,6 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, ENERGY STAR |
| Muud funktsioonid | |
| Väljundpinge | 120 V |